Viimases mängus mootori tööle saanud Santos külastab Rakvere Tarvast

FC Santose esindusmeeskond sõidab täna õhtupoolikul Rakveresse, et Esiliiga VII voorus kohtuda kohaliku JK Tarvaga. Hooaja alguses hädas olnud Tarvas on praeguseks oma hoogu leidnud ja 8 puntkiga asutakse kõrgel 4. kohal. 

Santose esindusmeeskond sai kirja oma hooaja esimese võidu just möödunud pühapäeval, kui kodus alistati Keila JK tulemusega 4:1. See võit kindlasti kasvatas meeskonna enesekindlust ning peatreener Janar Sagimi pisikesed ümberkorraldused tundusid seekord töötavat.

Mis aga tänasesse mängu puutub, siis Sagim teab ka Tarva tugevusi: “Mis seal ikka..tiheda graafiku viimane mäng. Jõuvarusi otsivad ilmselt mõlemad võistkonnad. Ei tahaks küll väga suureks eeliseks seda võtta, aga meil oli 1 puhkepäev rohkem ja kas see õnnestub mingitel hetkedel ka ära kasutada… elame näeme! Keskvälja pärast läheb kõvaks konkureerimiseks ja vana osav ründaja tuleb suuta ära neutraliseerida. Siis saame edasi vaadata!”

Tarva peatreener Tarmo Rebane: “Oleks rumalus vaadata ainult liigatabelit ning alahinnata järgmist vastast. Tegemist on tugeva võistkonnaga, kes on meile alati olnud väga ebamugav paariline. Tunneme ennast siiski kindlamana kui varem, sest lõpuks ometi on Tarva ründeliin sattunud väravasoonele. Samas lõi ka Tartu Santos oma viimases mängus vastasele neli väravat, seega võib oodata väravaterohket mängu. Peamine on aga see, et kohtumise lõpuks oleksime ühe värava rohkem löönud kui vastased.”

Võõrustajate ründaja Siim Rannamäe: “Eesootav kodumäng Santosega tuleb põnev. Eelmised mängud nendega on näidanud, et nad on suutnud meile alati peavalu valmistada, aga sellest hoolimata lähme seda mängu kindlasti võitma. Punktid tuleb koju jätta!”

12. aprillil kell 19 Rakvere kunstmurustaadionil
Rakvere JK Tarvas – Tartu FC Santos

Peakohtunik: Joonas Jaanovits
Abikohtunikud: Rando Kesküla, Tanel Piirimäe
Neljas kohtunik: Revo Sirel

SOCCERNET.EE OTSEÜLEKANNE KELL 19:00 SIIT