Viimases Esiliiga mängus kindel võit

Esiliiga 2017 põhihooaeg on saanud oma lõpuvile ja Santose esindusmeeskonna jaoks tähendab see liigatabelis 8. kohta. Pühapäeval peeti viimane kohtumine võõrsil FCI U21 võistkonnaga, keda suutsime 4:1 ka võita.

Poolajapausile mindi Santose 1:0 eduseisus, kui 20. minutil viis Frederik Pelska punavalged juhtima. Teisel poolajal lisasid Artur Aus, Alex Meinhard ja Karl Rudolf Õigus veel igaüks ühe ning koos kodumeeskonna väravaga võttis Santose esindus 4:1 võidu.

Liigatabelis jäime 8. kohale ja kogusime 43 punkti. Sama palju punkte kogus ka 7. kohale jäänud FCI U21 võistkond, kuid omavaheliste mängude summas jäigi kohavõrra kõrgemale FCI U21 võistkond. Aga hea meel on näha, et väravalööjate edetabelisse piiludes on 2 punavalgete mängumeest esimese viie hulgas. 22 väravaga on Alex Meinhard liiga paremuselt TEINE väravalööja ja 20 väraga on Karl Rudolf Õigus paremuselt VIIES mees.

Lähiaeg peaks ka nüüd näitama, kas üleminekumänge tuleb pidada või mitte. Kes viimaste uudistega kursis on, siis Premium Liiga tasemelt kaob uueks hooajaks koguni 2 võistkonda ja tänu sellele ei pruugigi tänavu Esiliigast väljakukkujaid olla.

FCI Tallinn U21 – Tartu FC Santos 1:4 (0:1)
57. Vitas Mališauskas – 20. Frederik Pelska, 52. Artur Aus, 54. Alex Meinhard, 59. Karl Rudolf Õigus

Hoiatused: 67. Artjom Ostrovski – 48. Ander Vool
Mänguolud: +7, pilves ilm; kunstmuru väga heas seisukorras