Vereshchak ja Santos klohmisid Sillamäed

FC Santose esindusmeeskond näitas möödunud pühapäeva õhupoolikul korralikku tulevärki, kui Tamme staadionil alistati Sillamäe Kalev II koguni 12:2. Korralikuks andmiseks läks alles teisel poolajal, sest esimene poolaeg lõpetatati skooriga 2:1. Väga heas hoos oli Santose ukrainlasest ründaja Yuriy Vereshchak, kes lõi eilses mängus koguni 6 väravat.

Mäng ise oli publikule tõeline maiuspala, sest nägi väga lahtist jalgpalli. Postid ja latid värisesid peaaegu sama palju, kui löödi väravaid. Ei puudunud mängust ka punane kaart ja penalti.  Santos on nüüd viimase kolme mänguga löönud vastate puuri koguni 31 palli.

Esinduse järgmine mäng on juba tuleval pühapäeval ning taaskord Tamme staadionil. Vastaseks JK Järve, kes liigatabeli asub hetkel 7. kohal. Taas on oodata korralikku tulevärki, seega tasub kindlasti staadionile tulla!

Esiliiga B XXXI voor:

28. septembril kell 19:00 Tamme staadion (Kungla 1a, Tartu)

TARTU FC SANTOS – JK SILLAMÄE KALEV II  12:2 (2:1)

Väravad: 8. Siim Roops, 35., 52., 68., 82., 88., 90.+1. Yuriy Vereshchak, 47., 73. Kaarel Kallandi, 57., 63. Taavi Vellemaa, 61. Marko Sonn – 45. Aleksandr Volkov, 75. pen. Reginato

Hoiatused: 56. Mihhail Starodubtsev, 62. Anton Panov

Eemaldamine: 75. Siim Valtna

FC Santos: 16-Ojaste, 22-Roops, 2-Valtna, 25-Eessaar (65. 12-K. Laas), 26-Flyak, 11-Sonn (71. 23-Kartsep), 10-Vellemaa, 3-Teniste, 27-Vereshchak, 19-Pluum (35. 24-Laurson), 20-Vidaja (46. 6-Kallandi).
Varus: 12-K. Laas, 23-Kartsep, 24-Laurson, 6-Kallandi.

JK Sillamäe Kalev II: 1-Starodubtsev, 3-Cherkasov, 33-Reginato, 27-Panov, 2-Maehara, 10-Volkov, 7-Kulik, 11-Kolipov (46. 12-Ovtšinnikov), 9-Vnukov, 13-Jegorov, 25-Mironov.
Varus: 12-Ovtšinnikov.

Duubel samuti hoos

IV liigas mängiv FC Santos II võistkond näitas möödunud laupäeval samuti head resultatiivsust, kui Kaagvere staadionil alistati Pärnu JK Poseidon Nirvaana koguni 10:2. Varem sellel hooajal Poseidonile võõrsil kaotanud Santos II ei andnud vastastele erilist sõnaõigust ning poolajaks juhiti 5:1. Selle võiduga jätkab Santos II kindlalt 2. kohal. Liider Pärnu Jalgpalliklubist jäädakse maha vaid 3 punkiga, kuid Santosel on üks mäng rohkem peetud.

IV. S liiga XVI voor:

27.09.2014  kell 12:00, Kaagvere jalgpalliväljak

Tartu FC Santos II – Pärnu JK Poseidon Nirvaana 10:2 (5:1)

Väravad: 13., 30., 78 Lauri Ott, 45+1., 56., 69. Karl-Erik Vidaja, 26. Joonas Kartsep, 38.Jarmo Aaviste, 71.Kaspar Kohler, 88.Kevin Märtmaa- 43.pen. Henry Hoolma, 83.Henry Hoolma

Santos II: Kaspar Kohler, Raimond Aus, Kevin Märtmaa, Jaanus Võrno, Dmitri Kutsarev, Karl Rudolf Õigus, Joonas Kartsep, Ander Vool (46.Joosep-Taaniel Sori), Karl-Erik Vidaja, Lauri Ott, Jarmo Aaviste

Poseidon: Raul Ojassaar, Sven Saar, Romet Mihkels, Kevin Lilleleht, Ott Nauts, Kert Pulst, Ivar Lepik, Ott Kangur, Silver Lulla, Henry Hoolma, Ingvar Viin

Duubli hooaja viimane mäng on 12. oktoobril, kui võõrsil kohtutakse Suure- Jaani Unitediga.