FC Santos Jalgpallikool ootab uusi liikmeid

Uus kooliaasta on algamas ja miks mitte proovima tulla oma lemmikala – jalgpalli! FC Santos Jalgpallikool ootab sellest sügisest oma treeniggruppidesse uusi liikmeid.

Santose noorteturniirid otsivad vabatahtlikke

FC Santose jalgpalliklubi on juba 10 aastat korraldanud ja koju kätte toonud Eesti ühed suurimad rahvusvahelised noorte jalgpalliturniirid Hillar Otto Memorial (kevad) ja Tartu Santos Cup (sügis).

Esindusmeeskonnale kindel võit

FC Santose esindusmeeskond teenis Esiliiga 21. vooru kohtumises kindla 4:0 võidu Nõmme Kalju U21 võistkonna üle. Kahe väravaga kostitas vastaseid Kristofer Reinberg, silma said pähe ka Jarmo Aaviste ja Artur Aus. 

Suvepausi lõpetab Taaralinna vastasseis

Jalgpalli MMi lainelt tuleb ennast nüüd ka paralleelselt Esiliiga lainele taaskord viia, sest pisike suvepaus on läbi saamas. Hooaja teist poolt alustab Santose esindusmeeskond Tamme staadionil ning vastaseks Tartu JK Welco.

Esindus- ja duubelmeeskond läksid suvepausile viigipunktidega

Jalgpalli MM on algamas ja sellega koos peetakse Eesti Meistrivõistlustest väike suvepaus. Enne pausile minekut teenisid Santose esindusmeeskond ja ka duubelmeeskond liigatabelisse juurde viigipunktid. 

Esindusel ees viimane mäng enne suvepausi

FC Santose esindusmeeskond peab peast pühkima eelmisel neljapäeval saadud valusa 1:2 kaotuse JK Welco vastu, sest juba täna tuleb koduväljakul võõrustada FC Elva meeskonda.  

Nädalavahetusel toimunud Tammeka Cup 2018 tõi mitmeid medaleid

FC Santose Jalgpallikooli noored jalgpallurid võtsid nädalavahetusel osa jalgpalliturniirist Tammeka Cup 2018 ja sealt suudeti tuua ka päris mitu medalikomplekti.

Linnarivaalilt esimene kaotus

FC Santose esindusmeeskond pidas neljapäeva õhtupoolikul Esiliiga I vooru edasilükatud kohtumise Tartu JK Welcoga ja pidi esimest korda võtma linnarivaalilt 1:2 kaotuse. Santose vära eest hoolitses Andree Porila.