Santose Lasteaedade Jalgpalliturniir 2018

Möödunud laupäeval toimus Annelinna staadionil FC Santose Lasteaedade Jalgpalliturniir 2018. Tegu on ühe suurima Santose Jalgpallikooli poolt korraldatava üritusega, mis tõi staadionile kokku umbes 400 inimest. 

Santose noormängijad U16 koondises

Eesti U16 koondis peab sel nädalal Tallinnas kaks maavõistlust, kui meie vastaseks on Poola noortekoondis. FC Santose Jalgpallikoolist on koondisesse kutsutud Kaur Kivila ja Miikal Roos!

Raskest mängus viigipunkt

FC Santose esindusmeeskond pidas eile õhtupoolikul väga raske ja võitlusliku kohtumise Rakvere JK Tarva meeskonna vastu. Külalised läksid mängu küll juhtima, kuid Karl Rudolf Õigus suutis löödud väravaga viigipunkti kindlustada!

Esindusele kodus võit, võõrsil kaotus

FC Santose raske hooaja algus Esiliigas sai möödunud neljapäeval natukene leevendust, kui oma hooaja teine võit teeniti koduväljakul FC Levadia U21 võistkonna vastu. Pühapäeval külastati võõral väljakul aga Flora U21 võistkonda, kelle vastu rohtu ei leitud.

Esindusele 0:1 kaotus, duublile 4:1 võit

Möödunud nädalavahetusel olid taas tules meie täiskasvanute meistrivõistlustel osalevad võistkonnad ehk Esiliigas mängiv FC Santose esindusmeeskond ja II liigas mängiv FC Santos II. Võidurõõmu said tunda vaid duubelmeeskonna mehed.

Kahel korral kaotusseisust pääsenud Santose esindus teenis punkti

Pühapäeva pärastlõunal toimunud Esiliiga IX vooru kohtumine FC Santose ja Nõmme Kalju U21 võistkonna vahel lõppes skooriga 2:2. Kahel korral jäid punavalged küll kaotusseisu, kuid Kõivastiku ja Õiguse väravad aitasid kindlustada vähemalt 1 viigipunkti.

FC Santose esindusmeeskond võõrustab Nõmme Kalju U21 võistkonda

FC Santose esindusmeeskond läheb pühapäeval Annelinna staadionile punkte püüdma ja tabeliseisu parandama, sellel teekonnal ees seisab seekord Nõmme Kalju U21 võistkond.

Duubelmeeskond alustas Väikeseid Karikavõistluseid võiduga

FC Santos II meeskond osaleb tänavu võistlussarjas, millel nimeks Väikesed Karikavõistlused. Mõeldud on see just klubidele, kes ei mängi Esiliigat ega ka Premium Liigat.