Esindusmeeskond alustas hooaja ettevalmistust, kapten lahkus

FC Santose esindusmeeskond alustas kuuajase vahega taaskord treeningutega ja sellega algas ka ettevalmistus uueks hooajaks. Nagu tavaks saanud, siis keskendutakse eelkõige omade kasvandikega koosseisu täiendamist ning ka seekord oli treeningul näha uusi noori nägusi.

2009 grupi poisid SK 10 Premium Cupil medalil

FC Santose Jalgpallikooli 2009 grupi poisid osalesid möödunud pühapäeval Lähte spordihoones toimunud SK 10 Premium Cupil ja koju naaseti pronksmedalitega.

Käesoleva hooaja saadame ära suure jõulutralliga

Taaskord hakkab üks aastaring täis saama ning ka jõuluaeg on juba uksetaga. Santose jalgpallipere tähistab kõik koos jõulude saabumist ühe mõnusa peoga.

Markus Soomets näitab ennast Itaalia klubile

FC Santose kasvandik ja esindusmeeskonna noor mängumees Markus Soomets viibib käesoleval nädalal Itaalias, et ennast näidata Serie B klubile ACD Virtus Entella.

Jalgpallikooli 2010 grupi poisid Elva Indoor Cupil hõbedal

Santose Jalgpallikooli 2010 grupi poisid osalesid möödunud nädalavahetusel FC Elva korraldataval jalgpalliturniiril Elva Indoor Cup 2016, kus osaleti kokku 3 võistkonnaga. A taseme turniirilt tuli üks võistkond tagasi ka hõbemedalitega!

Kapten loodab viimases mängus fännide toetusele

Hooaja algul nii kaugel tundunud Esiliiga viimane voor on lõpuks õuel ja intriigi jagub ka tänavuse hooaja viimasteks mängudeks. Veel hooaeg tagasi sõltus viimasest mängust Santose esindusmeeskonna Esiliigasse püsimajäämine, siis tänavusel hooajal võib edu korral täituda mõni kõrgemgi eesmärk. 

Fännide lemmik 2016 valimine

Pikk ja raske Esiliiga hooaeg on tuleval pühapäeval leidmas oma lõpu ning nüüd oleks aeg ka tunnustusteks. Lükkame käima  “Fännide lemmik hooajal 2016” hääletuse, mis kestab kuni tuleva reedeni ehk 4.novembrini. 

Viimasest võõrsilmängust napp kaotus

FC Santose esindusmeeskond pidas käesoleva hooaja viimase võõrsilmängu Esiliigas ning tuli tunnistada väga nappi 2:3 JK Järve paremust. Punavalgete poolel hoolitses väravate eest kapten Taavi Vellemaa.