Esimene päris kodumäng pühapäeval

FC Santose esindusmeeskonnal seisab pühapäeval ees kolmas järjestikkune Esiliiga kohtumine ja seekord saame seda teha kodusel Annelinna staadionil, vastaseks Tallinna Kalev U21.

Esiliiga viib Santose esinduse pealinna

FC Santose esindusmeeskond sõidab täna peale lõunat Tallinnasse, et Esiliiga III voorus vastamisi minna Tallinna FCI Levadia U21 võistkonnaga. Kui punavalgete esindus alustas minimaalse kaotusega FC Elva vastu, siis Levadia U21 tegi 2:2 viigi Flora U21 võistkonnaga.

Jalgpallikooli 2004 ja 2008 grupi poisid turniiridel Riias

FC Santose Jalgpallikooli 2004 ja 2008 grupi võistkonnad osalesid nädalavahetusel erinevatel turniiridel Riias. Mõlemad võistkonnad tulid koju tagasi pronksmedalitega!

Hooaeg algas kaotusega, kooseisus 5 debutanti

FC Santose esindusmeeskond alustas Esiliiga 2018 hooaega üsnagi pettumustvalmistava 0:1 kaotusega FC Elvale. Mängu ainukene värav löödi 76. minutil, peagi pärast seda kui Santos oli peale Kenn Laasi eemaldamist vähemusse jäänud. 

Mika ja Contra – Pühakutekummardajad

Endine FC Santose noortetreener ja nüüd pigem tuntud kui Tartu Linnakirjanik Mika Keränen on võtnud sõbra Contra punti, et Santose esindusmeeskonna mängudel südamega punavalgetele kaasa elada. 

Esindusmeeskond alustab, peatreenerilt eelvaade

Viimasel ajal paljuräägitud Eesti jalgpalli liigahooaeg saab lõpuks oma avavile ja see tähendab ka esimest mängu FC Santose esindusmeeskonnale. Eelvaate uuele hooajale teeb ka peatreener Janar Sagim.

Jalgpallikooli poistele nädalavahetusel medalid

FC Santose Jalgpallikooli 2008 ja 2009 grupi poisid osalesid möödunud nädalavahetusel erinevatel saalijalgpalli turniiridel. Mõlemas vanuseklassis tuldi koju ka ilusat karva medalitega! 

2012 poistele esimene võistlus

FC Santose Jalgpallikooli 2012 sündinud poiste võistkonnad osalesid oma esimesel väikse võistlusel, kui möödunud pühapäeval osaleti Nõo spordihoones toimunud Santos Indoor Cupil. Poiste esimese võistluse võtab kokku treener Taivo.