2011 poisid kõrgetel kohtadel

FC Santose Jalgpallikooli 2011 aastal sündinud poiste võistkonnad osalesid möödunud pühapäeval Viljandi Tulevik Cup 2018 turniiril. Koju tuldi väga tublide 2. ja 6. kohtadega!

2006 grupile Aastalõputurniirilt kuld

FC Santose Jalgpallikooli 2006 grupi võistkond osales eile toimund U12 vanuseklassi Aastalõputunriiril ning koju tuldi kuldmedalitega. Tunnistati ainult võite ja kui ise löödi kokku 14 väravat, siis endale lasti lüüa ainult 1 värav! 

Esindusele võit, kuid üleminekumängud tulemas

FC Santose esindusmeeskond sai laupäeval oma tänavuses eelviimases Esiliiga mängus 3:0 võidu, kui Alar Alve, Karl Rudolf Õiguse ja Alex Meinhardi väravatest alistati võõrsil FC Elva. Tulemus seati jalule juba avapoolajaga.

Eelviimane liigamäng Elvas

Santose esindusmeeskonnal on Esiliiga A tasemel tänavu pidada veel 2 viimast mängu ja esimene neist toimub laupäeval kell 13:00 Elva Linnastaadionil. Vastaseks loomulikult võõrustaja FC Elva meeskond.

Kahel korral eduseisus, kuid lõpuks tühjad pihud

FC Santose esindusmeeskond pidas eile õhtupoolikul oma Esiliiga põhihooaja viimase kodumängu ning pidi tunnistama Tallinna FC Flora U21 võistkonna 2:3 paremust.

Santose esindus võõrustab viimases kodumängus Flora U21 võistkonda

Aasta 2017 Esiliiga kulminatsioon on peagi käes ja teha tuleb veel viimased pingutused. Punavalgete jaoks tähendab see “gaas põhjas” minekut, sest vaja oleks tõusta liigatabelis vähemalt 7. kohale. 

Lõppes rahvusvaheline noorte jalgpalliturniir Santos Cup 2017

Rahvusvaheline noorte jalgpalliturniir Tartu Santos Cup 2017 lõppes möödunud nädalavahetusel, kui võistlustules olid 2002 ja 2003 sünniaastaga poisid. 

Tallinna Kalev oli punavalgetest üle

FC Santose esindusmeeskond kohtus möödunud laupäeval Esiliiga 33. vooru raames võõrsil JK Tallinna Kalevi esindusega ja tunnistas kodumeeskonna 0:2 paremust.  Mitmete põhimeesteta mängule läinud Santose jaoks said saatuslikuks standardolukorrad teisel poolajal.