Tartu Santos Cup 2017 esimene nädalavahetus

Rohkem kui kümne aasta vanuseks saanud rahvusvaheline noorte jalgpalliturniir Tartu Santos Cup tõi möödunud nädalavahetusel võistlustulle 2005, 2007 ja 2009 sünniaastaga noored vutimehed. 

Poiste 2005 vanuseklassis läks võistlustulle 14 võistkonda. Nimekiri oli kirju, sest turniiril oli 6 võistkonda Soomest, 2 Venemaalt ja terve ports Eestist. Turniiri väisasid näiteks legendaarne treener Viktor Mets oma Paide Linnameeskonna 2005 poistega ning samuti endine Eesti koondise väravavaht Martin Kaalma oma MRJK 2005 võistkonnaga. Kergemalt sorti suurüllatuse vormistas Santose Jalgpallikooli 2006 poiste võistkond, kes osales turniiril endast vanemate poiste vastu ning tulemuseks I koht! Finaalis alistati FC Helios Tartu tulemusega 1:0. Kolmanda koha teenis MRJK, kes alistas 3.-4. koha mängus Soomlaste EPS-i. KÕIKI TULEMUSI VÕIMALIK NÄHA SIIT.

Poiste 2007 vanuseklassis osales 16 võistkonda. Seltskond oli veel kirjum, sest lisaks Eesti võistkondadele osaleti Valgevenest, Soomest, Venemaalt ja Lätist. Finaal jäi seekord Tartu siseasjaks, kui omavahel läksid kokku JK Merkuur Juunior ja JK Tammeka võistkonnad. Penaltitega võttis võidu JK Merkuur Juunior. Kolmanda koha teenis treener Andres Koogase juhendamisel FC Flora võistkond. KÕIKI TULEMUSI VÕIMALIK VAADATA SIIT.

Poiste 2009 vanuseklassi turniir oli kõige arvukam, sest kokku osales 20 võistkonda Eestist, Soomest, Lätist, Leedust ja Venemaalt. Medalid läksid seekord kõik Eestist väljapoole. I koht kuulus Soomlaste VJS II võistkonnale, II koht Pskov 747 võistkonnale ja III koha võttis Strela Pskov. KÕIK TULEMUSED NÄHTAVAL SIIT.

Vaata ka pilte turniirist Tartu Santos Cup Facebooki lehe kaudu.

Jalgpall südames!