Tallinna Kalevilt kodus kaotus

Möödunud pühapäeval peetud Esiliiga XV voor punavalgetele midagi rõõmustavat paraku ei toonud. Kodupubliku silme all tuli tunnistada Tallinna JK Kalevi 2:1 paremust.

Santose esindus suutis juba 4. minutil kohtumist juhtima minna ja seda 11 meetri karistuslöögist. Alex Meinhard tõmmati karistusalas veaga maha ja ründaja penalti ka ise realiseeris. Edusseis püsis peaaegu eismese poolaja lõpuni, kuid Tallinna Kalevi kasuks määrati poolaja lõpus samuti penalt. Selle realiseeris Hans-Kristjan Hansberg. Kurvastuseks jäi viimane sõna öelda samuti pealinna klubile, kui 55. minutil olid Santose mehed nurgalöögi järgses olukorras lohakad ja Kalevi mängija Tauno Mõttus seisusks 2:1 tegi. Selle skooriga mäng ka lõppes ja punavalgetele jäid seekord tühjad pihud.

Esindusmeeskond sõidab oma järgmisele Esiliiga kohtumisele 17.juunil, kui külla sõidetakse Tallinna FC Levadia U21 võistkonnale.