Santose pisikesed vutimehed tegid vägeva turniiri

FC Santos Jalgpallikool 2012 grupi poisid osalesid möödunud pühapäeval Nõo Spordihoones toimunud Elva Indoor Cup 2018 – 2019 turniiril ja tulid koju ka medalitega. Samal turniiril osalesid ka meie 2013 grupi poisid, kes käisid oma elu esimesel turniiril ja võtsid kaasa kamaluga kogemusi.

FC Elva jalgpalliklubi korraldatav iga-aastane saalijalgpalliturniir Elva Indoor Cup 2018-2019 toob ka järgnevate nädalavahetuste jooksul kokku väga erinevas vanuses jalgpallurid. Möödunud nädalavahetusel alanud turniiril läksid võistlustulle kõigepealt 2008 grupi poisid, kes saavutasid oma vanuseklassi turniiril 5. koha.

Päev hiljem toimund 2012 vanuseklassi A ja B taseme turniiril osales kokku koguni 4 Santos Jalgpallikooli võistkonda. A taseme turniiril osalenud poisid teenisid III koha ja B taseme turniiril osalenud poisid läksid koju II kohaga! Lisaks osalesid 2012 B taseme turniiril ka 2013 poiste 2 võistkonda, kelle jaoks oli tegu üleüldse esimese turniiriga. Endast aasta vanemate vastu küll väga kõrgesse mängu ei sekkutud, kuid häbisse ka kindlasti ei jäädud. Eelkõige mindi kogemusi saama ja lastele mängurõõmu pakkuma!

Treenerid Taivo, Egert ja Ermo olid poistega üldiselt väga rahul, kuid lisasid, et nii mõnelgi mehel võttis suur saal, palju vastaseid, peatvaatajad, kohtunikud jne ikka näost päris valgeks.

Kõik tulemused leitavad: http://turniir.ee/fcelva-indoor-cup-2018-2019