Santose Lasteaedade Jalgpalliturniir 2018

Möödunud laupäeval toimus Annelinna staadionil FC Santose Lasteaedade Jalgpalliturniir 2018. Tegu on ühe suurima Santose Jalgpallikooli poolt korraldatava üritusega, mis tõi staadionile kokku umbes 400 inimest. 

Tegu on järjekorras kolmanda selle laadse turniiriga, mis tõmbas joone alla meie jalgpalli huviringidele erinevates Tartu ja Tartumaa lasteaedades. Kokku oli esindatud 16 lasteaia ligi 140 väikest poissi ja tüdrukut, kes selgitasid välja parimad nii 4-5 aastaste hulgas, kui ka 6-7 aastaste hulgas.

Võistkonnad jagati kahte vanuseklassi ning nendest omakorda moodustati alagrupid. Kõik ühes alagruppides olnud võistkonnad mängisid omavahel läbi ning seega selgitati välja iga alagrupi parimad.

Võidukarikad said seekord oma lasteada viia näiteks Sipsiku lasteaia võistkond, Ilmatsalu lasteaia võistkond, Lotte lasteaia võistkond ja paljud teised. Tänutäheks oli kõikidele osavõtjatele ka medal ja diplom!

Tulemusest olulisem oli kindlasti see, et selle turniiriga saime tänada kõiki poisse ja tüdrukuid kes tänavusel hooajal meie lasteaedades toimunud jalgpalliringist osa võtsid!

 

SUVI PALLIGA

Jalgpallitreeningud lasteaedades hakkavad kohe-kohe lõppema, ent ka suvel ei pea jalgpallist loobuma. Selleks paneb FC Santose Jalgpallikooli käima projekti “Suvi Palliga”. See tähendab siis seda, et ootame kõiki lasteaias käinud jalgpallisõpru kord nädalas Forseliuse kooli staadionile, et üheskoos end liigutada ja palliga mõnusalt aega veeta!

INFO:

FC Santos ootab kõiki 4-7aastaseid jalgpallisõpru ka suvel palli mängima.

Alates 6. juunist kolmapäeviti kell 18:00-19:00 Tartu Forseliuse Kooli muruväljakul (Tähe 103).

Eelregistreerimine ja info:

 info@fcsantos.ee / +372 55 577 694