Santose Jalgpallikoolile nädalavahetusel kaks esikohta

FC Santos Jalgpallikool noored mängumehed väisasid nädalavahetusel erinevaid saalijalgpalliturniire ja koju tuldi ka kõige kirkamate medalitega. Heade tulemustega tulid koju 2009 ja 2011 grupi poisid! 

FC Santos Jalgpallikooli 2011 poisid osalesid laupäeval Nõo spordihoones toimunud FC Elva Indoor Cup 2018-2019 turniiril ja olid 12 võistkonna konkurentsis parimad! Oma alagrupis suudeti edastada FC Elva, Pärnu Kalevi ja FC Gauja (Läti) eakaaslasi. Otsustavates kohamängudes oldi paremad nii Põlva Lootosest, kui ka JK Tammekast. Turniiri parimaks mängijaks valiti Santose noor pallivõlur Aaron Ainson. Turniiril oldi väljas ka teise võistkonnaga, kellel jäi 1 punkt puudu, et kõrges mängus kaasa lüüa.

Turniiril osalesid: Mattias Mõrd, Mattias Tillemann, Oto Malki, Henry Soomuste, Sten Marius Salumets, Hans Aksel Köögard, Kaspar Mutso, Oliver Sulg, Aaron Ainson, Gunnar Vent, Karl Marten Meho ja Tobias Suun.

Kõikidele tulemustele võimalik pilk peale visata siit: http://turniir.ee/fcelva-indoor-cup-2018-2019/fixtures?class=776

Pühapäeval osalesid Santos Jalgpallikooli 2009 poisid Lähte spordihallis toimunud SK 10 Premium Cup 2018 turniiril kahe võistkonnaga ja ühel neist õnnestus ka võidukalt lõpuni välja minna. Alagrupi tulemuste tõttu pidid mõlemad Santose võistkonnad omavahel veerandfinaalis kokku minema ja seega oli selge, et üks punavalgete võistkond sõidab varem koju. Ja nii läkski, et FC Santos II võitis FC Santos I võistkonda 6:0 ning hiljem tuli ka FC Santos II nime all mänginud võistkond kogu turniiri võitjaks. Treener Anti Kanguri sõnul lagunes FC Santos I millegi pärast täiesti ära, sest alagrupiturniiril olid just nemad kes treenerile hea mulje jätsid. “Mänguliselt oldi väga head, paraku hea mängupilt kõrget tulemust ei toonud. Pigem mänguliselt tagasihoidlikumalt mänginud teine võistkond suutis aga võiduka lõpuni välja minna. Rahul olen igaljuhul mõlema võistkonnaga!”

Enda seljataha jäeti näiteks FK Strela Pskov, DFK Parus, FA Tartu Kalev ja paljud teised. Finaalis kohtuti Läti võistkonna DFK Parusega ja 6:5 tulemusega võideti pärast penaltiseeriat.

Turniiril osalesid: Ekke Malki, Ron Neltsas, Rasmus Mitt, Ronald Sepp, Kalrmer Kiiver, Arti Mölter, Ott Saag, Robert Ostrovski, Andreas Jermolajev, Eikko Marten Mettis, Oliver Schmidt, Karel Kroodo, Juhan Mahla, Jakko Ülper, Arton Poolak, Tristan Robin Rao ja Kevin Solna.

Jalgpall südames!