Santose esindus võõrustab Flora U21 võistkonda

Pall läheb Esiliigas peale pisikest pausi taas mängu ja punavalgete esindusele tähendab see vastasseisu Flora U21 võistkonnaga. Neljapäeva õhtupoolikul lähevad vastamisi seega tabeli 8. ja 2. võistkond.

Santose jaoks on Esiliiga 2018 alanud raskelt – 0 võitu, 1 viik ja 2 kaotust. On selge, et kogu meeskonna jaoks on olnud selline algus kerge šokk. Peatreener Janar Sagimil on olnud nüüd mõtteainet ja aega uueks mänguks valmistuda umbes 2 nädalat,

“Võrreldes eelmise aastaga on teatud probleemid välja tulema hakanud. Kuna vähemalt esialgu me Sampdoriast mängijaid ostma ei hakka, siis peame proovima oma kaardid veidi ümber mängida. Ükskõik kas ja kui palju Premium Liiga karastusega mehi täna Flora koosseisus on, siis tahavad pealinlased initsiatiivi haarata- meie ülesanne on olla kannatlikud. Noorte meeste trump ei ole kindlasti kannatlikkus, ootame oma võimalusi ja kasutame need ära.”

FC Santose uus mängumees Kristofer Reinberg enne mängu: “Hooaeg pole meie jaoks nii alanud nagu seda tahtsime, et liikuda püstitatud eesmärkide suunas, siis on viimane aeg ennast kokku võtta ja näidata, et me oleme ikka üks terav sats. Flora pole meie jaoks kindlasti mitte kerge vastane, kuid usun, et kui kõik annavad endast 100%, siis oleme võimelised võrke sahistama ning 3 punkti tasku panema!”

Jagame täna ESIMESELE 100 TULIJALE Santose HOOAJAKAARDI TASUTA !!!!
LIITU FACEBOOKI üritusega SIIT.
Pilet: 2€
Facebook 1€
Õpilane,Üliõpilane, Penionär 1€
HOOAJAKAARDIGA TASUTA!

 

 

Foto: www.jalkafoto.com