Santos tahab end Emmaste vastu tõestada

FC Santose esindusmeeskonnal seisab täna ees taaskord raske katsumus, kui kodusel Tamme staadionil võõrustatakse “vanat tuttavat” HÜJK Emmaste võistkonda. Liigatabelis hetkel 3. kohta hoidev Emmaste käis viimati Tartus 24. augustil ning suutis 0:1 võiduga Tallinnasse võtta kaasa 3 punkti. Pea teve hooaja head hoogu näidanud Santos on pidanud nüüd paraku vastu võtma 3 järjestikkust kaotust, kuid pääs uueks hooajaks Esiliiga A-sse on põhimõttelisel käes. Santos on viimastest kaotustest omad järeldused teinud ning kodupublikule tahetakse kindlasti tõestada, et maha pole mõtet neid kindlasti kanda. Pikk hooaeg on oma töö teinud, kuid kindlasti leitakse lisajõudu, et hooaeg positiivse lõpu leiaks.

Varasemad omavahelised kohtumised:

II voor: Emmate – Santos 1:5

Eesti Karikavõistluste 1/2 finaal: Emmaste – Santos 1:3

XVII voor: Emmaste – Santos 2:7

XXVI voor: Santos – Emmaste 0:1

Abitreener Mikk Laas: “Eks elus ole ikka nii, et kui tahta midagi saavutada, tuleb raskustest üle olla. Viimasel ajal on meil olnud raske periood, 3 kaotust järjest. Oleme mängudest teinud omad järeldused ning nüüd oleme valmis edasi liikuma. Võtame igat mängu kuni hooaja lõpuni täie tõsidusega ning me pole enam valmis vastastele punkte loovutama. Anname endast igas mängus parima ja nii ka Emmaste vastu! Tulge meid toetama!”

Ermo Ojaste: “Enam pole midagi, kui ainult loota, et Infoneti meeskond vääratab. Meie aga võtame ennast uuesti kokku ja alustame võitmisega otsast peale, eriti kodus ja just Emmaste vastu!”

Esiliiga B XXIX voor:

18. september kell 19:00 Tamme staadion

Tartu FC Santos – HÜJK Emmaste

Väljakukohtunik: Ainar Kuusk
Abikohtunikud: Marko Liiva, Mark Gortfelder
Mängu inspektor: Vladimir Karev

Pilet: 2€, FB attending 1€, õpilane/üliõpilane/pensionär 1€, hooajakaardiga tasuta!

Facebook attending tee siit!

Jalgpall südames!