Santos läheb liidrikohta taastama

FC Santose esindusmeeskonnal seisab tuleval reedel ees tähtis mäng, kui Esiliiga B XXVIII vooru raames võõrustatakse liidriks tõusnud Tallinna FC Infonet II võistkonda.

Sellel hooajal varasemalt juba kolmel korral kohtunud Santos ja Infonet II on senimaani pidanud maha väga haaravad ja tasavägised mängud. Kahel korral on võitjana väljunud pealinna võistkond ning korra on võitnud ka Santos. Liigatabelis 2. kohale langenud Santos tahab kodus parandada viimase aja tulemusi ning liidrikoht taastada.

Abitreener Mikk Laas: “Mäng Infonetiga on kindlasti raske nagu ka eelmine. Vastane on füüsiliselt heas vormis ja me ei tohi üheski olukorras jalga sirgeks lasta. Püüame väljakul anda endast maksimumi, et tõusta uuesti tabeliliidriks.”

Taivo Idavain: “Premium liiga duubelmeeskonnaga ei ole kuangi loota kerget mängu, sest kasutades põhimeeskonnast 2-3 meest annab see Esiliiga B tasemel meeskonnale juba palju juurde. Loomulikult ei anna me Tartus punkte kellegile enne mängu koju kaasa, pigem ei anna üldse!”

Santos vs Infonet II varasemad mängud:

I voor: Infonet II – Santos 1:0

XVIII voor: Santos – Infonet II 3:2

XXVII voor: Infonet II – Santos 2:1

Esiliiga B XXVIII voor:

12. september kell 19:00 Tartu Tamme staadion

Tartu FC Santos – Tallinna FC Infonet II

Väljakukohtunik: Elar Tarkus
Abikohtunikud: Ahti Lepp, Tiit Pruuli
Mängu inspektor: Vladimir Karev

Pilet: 2€, FB attending 1€, õpilane/üliõpilane/pensionär 1€, hooajakaardiga sissepääs tasuta!

Jalgpall südames!