Raymond Verheijeni koolituse järelkaja

FC Santos Tartu ja World Football Academy tänavad kõiki 29. 11 – 1. 12. 2013 Tallinna kursusel osalejaid!

Koolitusel räägiti, kuidas arendada kehalist valmisolekut läbi jalgpalli, kuidas vältida kurnatust ning anti nõu, kuidas hoida mängijad värsked ning vigastuste vabana hooaja vältel.

“Jalgpalliliit on päri Verheijeni filosoofiaga ning kasutame tema materjale palju. Ta on spetsialist, kellel on igal koolitusel uut infot ning tema kogemused suured. Mina jälgisin seda koolitust rohkem selle nurga alt, kuidas ta oma infot edasi andis,” rääkis EJLi koolitaja Karel Voolaid.

“Tema koolitusel on üks väga tähtis roll periodiseeringul. Verheijeni lähenemine näeb ette, et mängijaid ei treenitaks üle ning et nad oleks treeningutel värsked,” tõi Voolaid välja ühe Verheijeni vaate.

Tartu FC Santose juhatuse liige Leino Lõnsu ütles, et koolitus läks väga hästi ning tagasiside on olnud ülivõrretes. “Tema lähenemises paistis silma, et ta võttis koolitusel osalenud treenereid justkui mängijaid, kes pidid kogu aeg valmis ning tähelepanelikud olema. Arvan, et selline koolitamise viis aitas infot rohkem osalejateni viia,” arvas Lõnsu.

Koolitusel osales 75 inimest, kelles viis osales ühepäevasel baaskursuse programmis ning 70 kolmepäevasel koolitusel.

Järgmise aasta novembri lõpus või detsembri alguses on plaanis Raymond tagasi Tallinnasse kutsuda, et ta viiks läbi kursuse psühholoogiast nimega “Football braining”.

FC Santos Tartu
Jalgpall südames!

Allikas: EJL