Raskest mängus viigipunkt

FC Santose esindusmeeskond pidas eile õhtupoolikul väga raske ja võitlusliku kohtumise Rakvere JK Tarva meeskonna vastu. Külalised läksid mängu küll juhtima, kuid Karl Rudolf Õigus suutis löödud väravaga viigipunkti kindlustada!

Santose peatreener Janar Sagim tõdes soccernet.ee portaalile , et meeskonnad tundsid teineteist. “Täna oli võrdsete võimaluste mäng – meie omad olid võibolla paremad, aga ei ole põhjust olla ei väga pettunud ega väga rahul,” rääkis Sagim. “Kui hooajast hooaega mängime ja neli korda, siis kõigil on teada, mis trumbid varrukas on.”

Hooaja üldseisuga ei saa Sagimi sõnul rahul olla, aga koosseisu vaadates on see ka loogiline. “Peame vaatama, kes meil pingi peal on. Kui täna tahtsime rünnakule käiku juurde panna, olid seal pigem kaitsjad. Päris hooaja algusega võrreldes oleme sammu edasi teinud, sest siis ei tekkinud meil väga võimalusigi, nüüd on hakanud need tekkima, aga tuleb pallid sisse ka panna.”

10. mail kell 19 Annelinna kunstmurustaadionil

Tartu FC Santos – Rakvere JK Tarvas 1:1 (0:0)
59. Karl Rudolf Õigus – 49. Sergei Akimov

Hoiatused: 68. Karl Rudolf Õigus, 82. Frederik Pelska, 90.+4. Ander Vool – 62. Mario Kuokkanen, 90.+3. Taavi Münter
Mänguolud: +19, päikesepaisteline ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 100
Peakohtunik: Martti Pukk
Abikohtunikud: Sander Jürjens, Andres Jahimaa
Neljas kohtunik: Petteri Schultz

Santos: Rasmus Kriisa, Kaarel Kallandi, Karl Markus Kõivastik (89. Marten Zovo), Kenn Laas, Artur Laks, Frederik Pelska, Kevin Märtmaa, Andree Porila (79. Mark-Oskar Arst), Kristofer Reinberg, Ander Vool, Karl Rudolf Õigus.
Varus: Mark-Oskar Arst, Oskar Meus, Peeter Samoldin, Markus Sossi, Marten Zovo.

Tarvas: Artjom Levizi, Taavi Münter, Kaarel Saar, Mehis Vahero, Mihkel Saar, Dmitri Baikov, Mario Kuokkanen, German-Guri Lvov, Joonas Ljaš, Siim Rannamäe, Sergei Akimov (70. Karel Liblekas).
Varus: Chris Martin, Jaan Matis Kangur, Jan Hendrik Kangur, Karel Liblekas, Sander Susi.