Noored alustasid uut aastat tulemuslikult

FC Santos Jalgpallikooli noored mängumehed juhatasid uue aasta kenasti sisse ja tuldi koju nii mõnegi medaliga. Nädalavahetusel nautisid 2007, 2008 ja 2009 grupi mängumehed erinevaid turniire. 

2007 aastal sündinud poiste võistkond osales nädalavahetusel FA Tartu Kalevi rajatud hallis toimunud ja sama klubi poolt korraldatud turniiril ning B taseme turniiril saavutati I koht! Sama turniiri A taseme võistlusest võttis osa Santos 2008 poiste võistkond, kes sai 6. koha.

FC Santos Tartu – FA Tartu Kalev III 5:3

FC Santos Tartu – Põlva FC Lootos I 1:1

FC Santos Tartu – FA Tartu Kalev 6:2

FC Santos Tartu – Põlva FC Lootos II 4:2

FC Santos Tartu – FC Helios Võru 2:4

Võidukas 2007 võistkond: Marcus Pihle, Hardi Ernits, Sten Vesso, Rico Marmor, Otto-Mart Mertelsman, Villem Piirimäe, Oliver Lemmiksoo, Harald Hallik, Karl Kaspar Meier ja Richard Parts. Treener Chris-Robin Heinakroon

2009 aastal sündinud poisid osalesid laupäeval koguni kolme võistkonnaga Suure-Jaani Cup 2019 turniiril ja kõikide võistkondadega jõuti ka 4 parema hulka. Seal segas kaarte Suure-Jaani oma 2009 võistkond ning lõppjärjestus kujunes nii, et turniiri I koht FC Santos Valge, II koht Suure-Jaani United, III koht FC Santos Tartu ja IV koht FC Santos Punane. “Läksime turniirile 3 võistkonnaga ja oma silma järgi tegin kolm võrdset võistkonda. Eesmärk oli lasta poistel lihtsalt turniiri nautida ja kokkuvõttes olid kõik võistkonnad 4 parema hulgas. Ei osanud seda oodata!” oli treener Anti poistega selgelt rahul.

Fotod: Hanno Mosov ja Suure-Jaani Cup facebook