Nädalavahetus punktideta

FC Santose esindusmeeskond pidi möödunud reedel võtma vastu teise järjestikkuse kaotuse, kui võõrsil tunnistati Tallinna FC Levadia II 0:5 paremust. Mitmete põhimeeste puudumisel oldi poolajaks juba 0:3 kaotusseisus ning 2 väravat löödi veel teisel poolajal. Samad võistkonnad kohtuvad omavahel juba tuleval pühapäeval Tartu Tamme staadionil. Mäng algab kell 14:00.

1. mail kell 14 Maarjamäe staadionil
Tallinna FC Levadia II – Tartu FC Santos 5:0 (3:0)
7. Ioan Jakovlev, 11., 70. Nikita Koger, 25., 53. Mark Oliver Roosnupp

Hoiatused: 14. Martin Käos – 13. Siim Roops
Mänguolud: +12, pilves ilm; muruväljak heas seisukorras
Pealtvaatajaid: 60
Peakohtunik: Tomi Rahula
Abikohtunikud: Roman Laidinen, Marto Kiisk

Levadia II: Priit Pikker (46. Vladislav Tsvetkov), Martin Käos, Alger Džumadil, Raido Kannel, Valeri Makarov, Kaspar Mutso, Cristofer Kuusma (46. Gregor Aru), Vladimir Vassiljev, Nikita Koger, Ioan Jakovlev (46. Mart Paul Preiman), Mark Oliver Roosnupp (61. Kristjan Prunn).
Varus: Vladislav Tsvetkov, Marten Niilop, Kristjan Prunn, Gregor Aru, Mart Paul Preiman, Henri Reinvald.

Santos: Ermo Ojaste (46. Rene Sütt), Siim Roops, Jaanus Võrno, Kenn Laas, Kaarel Kallandi, Taavi Vellemaa, Joonas Kartsep (76. Karl Rudolf Õigus), Ander Vool, Alex Meinhard, Lauri Ott (46. Karlis Kattus), Erik Vares (63. Taivo Idavain).
Varus: Rene Sütt, Karl Rudolf Õigus, Taivo Idavain, Karlis Kattus.

Santos II võttis vastu hooaja esimese kaotuse

III liigas mängiv FC Santos II pidi möödunud laupäeval vastu võtma hooaja esimese kaotuse, kui Ülenurme staadionil peetud mängus jäädi 1:2 alla FC Tartule. Liigatabelis langeti kohavõrra teisele kohale. Järgmine võimalus duubelmeeskonnale kaasa elada on tuleval laupäeval, kui kell 14:30 võõrustatakse Kaagvere staadionil FC Otepääd.

Mäng: 02.05.2015 12:00, Ülenurme staadion
FC Tartu – Tartu FC Santos II 2:1 (1:0)
Väravad: 34.Sander Kilk, 90+2 Hardi Vilt – 90+4 Siim Mällo