Lõpusirge jätkus võidukalt

FC Santose esindusmeeskond pidas möödunud pühapäeval Esiliiga eelviimase vooru kohtumise Taru JK Welco vastu ning Annelinna staadionil peetud kohtumises võeti igati magus 3:1 võit!

Mäng algas punavalgete jaoks ühe rullis kulmuga, kui juba 9.minutil pidi Kermo Pärli pärast õnnetut peavigastust mängust lahkuma. Kogu esimene poolaeg oli pigem väga võitluslik ja palju võimalusi kumbki võistkond ei loonud. Poolaja lõpp kujunes Santose jaoks raskeks, kui Ander Vool kogus esimese 45 minutiga endale 2 kollast kaarti. See tähendas, et teise poolaja peavad punavalged mängima vähemuses.

Päästeingel oli pingilt võtta ja selleks oli ei keegi muu kui Alar Alve! 54. minutil teenisime penalti ja selle lõi rahulikult alla nurka Alve ise. Ja kuigi Welco suutis vähem kui 10 minutit hiljem viigistada, viis Alve 80. minutil Santose 2:1 juhtima. Ka Welco poolelt teeniti punane kaart ning mõni minut enne mängu lõppu lõpetas Santose kapten Joonas Kartsep selle kohtumise väravaga, mis tõi 3:1 võidu.

Teenitud 3 punkti tõstis punavalged Esiliiga tabelis 6.kohale, kuid Tallinna Kalevi U21 ja Welco jäävad maha vaid 1 punktiga. Esiliiga viimane voor toimub tuleval pühapäeval ja kell 13:00 algavas mängus võõrustame FC Flora U21 võistkonda.