Levadia II võttis oma

Läinud pühapäeval Tamme staadionil peetud kohtumine Santose ja Levadia duubelmeeskonna vahel läks kohati päris tuliseks, kuid hetkel head hoogu näitav Levadia II võttis mängust kindlad 3 puntki.

Mäng algas tartlastele raskelt, kui juba 20. minutiks oli tablool seisuks 0:4 Levadia II kasuks. Sellega oli mäng sisuliselt ka ära tehtud. Levadia II mängija Maksim Lipin korjas endale ka üsna rumala käitumisega poolaja lõpus punase kaardi. Vähemusse jäädes suutis pealinna võistkond lüüa ka oma viienda värava.

Teisel poolajal suutis Santos juba paremat mängu näidata ja vähemusse jäänud Levadia II võistkonnale 2 väravat tagasi lüüa. Võimalusi oli veelgi, kuid kas pall lendas üle värava või tegi Levadia II väravavaht Priit Pikker päästvaid tõrjeid.

Santose järgmine mäng on 16. mail võõrsil Kiviõli JK Irbisega.

Tartu FC Santos – Tallinna FC Levadia II 2:5 (0:5)
62. Karl-Erik Vidaja, 72. Robert Pluum – 10. Maksim Lipin, 14. pen. Kaimar Saag, 16., 20. Mark Oliver Roosnupp, 45. Vladimir Vassiljev

Hoiatused: 37. Siim Roops, 74. Robert Pluum, 77. Karl Rudolf Õigus, 90. Kaarel Kallandi – 45+1. Valeri Makarov
Eemaldamine: 37. Maksim Lipin
Mänguolud: +21, päikesepaisteline ilm; muruväljak heas seisukorras.