Levadia Duubel pidi ka teisel katsel lahkuma tühjade pihkudega

Möödunud laupäeval tiheda lumesaju tõttu 15. minutil pooleli jäetud Esiliiga kohtumine FC Santose ja FCI Levadia U21 võistkonna vahel mängiti edasi esmaspäeva õhtul kell 19:30. Ka seekord pidid pealinna mehed tühjade pihkudega koju tagasi sõitma.

Laupäeval alanud kohtumises suutsid punavalged juba 7. minutil Karl Markus Kõivastiku väravast kohtumist 1:0 juhtima minna. Kaheksa minutit hiljem võttis kohtunik vastu otsuse, et tiheda lumesajuga seda mängu edasi mängida ei saa. Eelkõige tahtis kohtunik sellega mängijaid kaitsta, sest ülimalt libedaks muutunud väljak muutus ka mängijatele ohtlikuks. Iga taklamine või suure kiiruse pealt tehtud kehakontakt võis kaasa tuua vigastusi.

Pühapäeval võeti vastu otsus, et kohtumine jätkub sealt kus pooleli jäi ja nii sai mäng jätku esmaspäeva õhtul kell 19:30. Mõlemas koosseisus oli ka muudatusi. Näiteks Levadia U21 lisas oma võistkonda Santose endise kapteni Karl Rudolf Õiguse. Punavalgete poolel oli pigem lahkujaid kui Märtmaa, Vool ja Meus läksid ajateenistusse tagasi.

See aga Santose mehi ei murdnud ja laupäeval kätte saadud 1:0 edu hoiti esmaspäeval lõpuni. Seega 3 punkti tabelisse juurde, mis tõstis meid koha võrra!

NB! Eelviimane liigmäng PÜHAPÄEVAL kell 13:00 ja vastaseks ei keegi muu kui JK WELCO

27. oktoobril kell 13 Tartu Annelinna kunstmurustaadionil

Tartu FC Santos – Tallinna FCI Levadia U21 1:0 (1:0)
7. Karl Markus Kõivastik

Hoiatused: 41. Kristofer Reinberg, 80. Joonas Luts – 76. Gleb Ignatenko
Mänguolud: -1, selge sügisõhtu; kunstmuru rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 15
Peakohtunik: Tanel Üprus
Abikohtunikud: Karolin Kaivoja, Neeme Neemlaid

Santos: Ermo Ojaste, Alar Alve, Mark-Oskar Arst (87. Chris-Robin Heinakroon), Joonas Kartsep, Dmitri Kutsarev, Karl Markus Kõivastik, Artur Laks, Joonas Luts, Mallor Pihu (74. Marten Zovo), Eero Pärn, Kristofer Reinberg.
Varus: Germo Pärli, Markus Sossi, Marten Zovo, Steven Õssu, Rainer Jeeret, Chris-Robin Heinakroon.

Levadia U21: Andreas Kevin Põldvee (46. Armands Aparins), Jevgeni Gurtšioglujants (46. Markus Vaherna), Artur Holodov, Moorits Veering, Martin Käos, Gleb Ignatenko (85. Karl-Hendrik Freiberg), Karl Rudolf Õigus, Devid Lehter (46. Cem Felek), Anton Krutogolov, Alan Mones, Erik Utgof (85. Maksim Voltškov).
Varus: Armands Aparins, Karl-Hendrik Freiberg, Maksim Voltškov, Cem Felek, Markus Vaherna.