Lähikonkurendi vastu võeti võõrsilt magus võit

FC Santose esindusmeeskond pidas laupäeval Tallinnas Esiliiga XVI vooru kohtumise Levadia U21 meeskonnaga ning Jarmo Aaviste 21. minutil löödud väravast said punavalged magusa 1:0 võidu!

Mängu ainukeseks väravaks jäänud värava lõi Jarmo Aaviste 21. minutil, kui vastaste karistusalas kasutas ära Levadia U21 kaitsjate eksimimuse. Santose rünnaku algatas Karl Rudolf Õigus, kes andis Vidajale söödu karistusalasse kes sealt terava sööduga Aavistet leida üritas. Söödu lõikasid küll Levadia U21 meeskonna kaitsjad vahelt, kuid Aaviste töövõit karistualas sundis Levadia mehi eksima ja Jarmo suutis palli alla nurka kõmmutada!

Võit tõstis Santose 7. kohale mööda just Levadia U21 võistkonnast. Järgmist punavalgete mängu tuleb nüüd oodata 29. juunini, aga seda magusam see saab olema, sest toimub suur Tartu debry Welco ja Santose vahel!

Tallinna FC Levadia U21 – Tartu FC Santos 0:1 (0:1)