Kodumängude ajalugu soosib täna Santose esindust

Täna õhtul kell 19:00 kohtub Santose esindus koduväljakul Rakvere Tarvaga ja tabelisse vaadates tahavad mõlemad võistkonnad kindlasti punkte saada! Kui punavalgetel vaja punkte püsima jäämiseks, siis Tarval vaja neid, et tõusta Premium liigasse.

Santos ja Tarvas on tänavu omavahel mõõtu võtnud kolmel korral. Varakevadel Annelinna staadionil suutsime võtta 2:0 võidu ja mai kuus võõrsil koguni 5:1 võidu. Viimane omavaheline mäng läks seekord Rakvere meestele tulemusega 3:1. Kui nüüd veel ajalukku piiluda ja uskuda sellesse, siis tegelikult pole punavalged oma koduväljakul veel Rakvere Tarvale kaotanud. Kolmel korral mil “pullid” külas on käinud on kahel korral meie võiduga ja ühe viigiga lõppenud. Seega kodus võib meil Tarva vastu hea enne olla.

Jarmo Aaviste enne mängu: “Rakvere on hetkel üks kolmest satsist, kes Premium Liiga kohale mängib. Kui mängime kaitses organiseeritult ja ründes ära lahendame, siis jääb 3 punkti Tartusse.”

Tarva peatreener Urmas Kirs: “Oleme kaks viimast mängu kaitses asjad korras hoidnud. Kui suudame distsiplineeritult mängida ka Santose vastu ja ees olla resultatiivsed, siis on võimaus naasta positiivse tulemusega!”

Meeskondade vormikõverat vaadates, siis Rakvere tuleb hea enesekindlusega. Viimase kahe mänguga 2 võitu ja 0 endale lastud väravat. Punavalgetel seevastu 1 võit ja 1 kaotus. Tegelikult enne mängu ei loe see midagi ja asjad pannakse paika TÄNA KELL 19:00 ANNELINNA STAADIONIL!

Liitu FB üritusega siit.