Jalgpallikooli 2004 ja 2008 grupi poisid turniiridel Riias

FC Santose Jalgpallikooli 2004 ja 2008 grupi võistkonnad osalesid nädalavahetusel erinevatel turniiridel Riias. Mõlemad võistkonnad tulid koju tagasi pronksmedalitega!

Treener Timo Afanassjev peale turniiri:”Kui kohalike turniire üritame loovamalt mängida, siis sellel turniiril saime vastupidist kogeda. Lätlastele meeldib jõulist ja kaootilist jalgpalli taguda. Lõunanaabrite vastu pidanuksime külmaverelisemalt mängima ja teine koht oli vormistamise teema.”

“Kõige meeldejäävam seik oli Peterburi Zenidiga,kui Nikita mainis enne mängu tiimi-kaaslastele, et see on Piiteri teine koosseis ja seega pole vastane üldse tugev … Peale mängu 3. minutit kohkusid Sander, Artur ja ülenjäänud võistkond niivõrd ära, et päeva skoor rääkis rängalt vastupidist.” 

Võistkonnale kokkuvõttes III koht! Turniiri parimaks kaitsjaks valiti Sander Rebane.

Tulemused:

FC Santos – Dinamo Riga II 2:1

FC Santos – Zenit 0:16

FC Santos – Dinamo Riga I 2:2

FC Santos – FK Tukums 0:1

FC Santos – SK Super Nova 4:1

FC Santos 2008 koosseis: KARDO KOPPEL, ARTUR MUHHIN, NIKITA BAZYUKIN, SANDER REBANE (Turniiri parim kaitsja!), ROBERT MIHHALEVSKI, KRISTOFER KARIS, STEN MARKUS ADAMSON, GREN HIRMO, CHRISTERTASA, KEVIN BRIKKEL, MARKUS MÄNGEL ja KETRON VANA.

 

 

 

 

2004 grupi poisid Riga Open Cup 2018 III koht

FC Santose Jalgpallikooli 2004 poiste grupp osales samal ajal Riias Olümpia hallis toimunud turniiril Riga Open Cup 2018 ja koju õnnestus tulla samuti III kohaga.

FC Santos – JFC Skonto 2:1

FC Santos – FK Dinamo Riga 9:0

FC Santos – Šiauliai FA 0:0

FC Santos – SK Babite 0:1

FC Santos – JFA Jelgava 1:3

FC Santos 2004 koosseis: Kaur Kivila, Tannar Maasing, Hugo Pani, Jaagup Raudmäe, Romet Liidemaa, Gregor Jüriado, Miikal Roos, Mihkel Penu, Marko Mägi, Mark William Mugra, Tanmar Zingfeld, Kristjan Mäestu, Ander Songisepp ja Raul Tamm.

Treener: Siim Säesk