FC Santose sisekorraeeskiri

Selleks, et laste treeningud ja kogu klubi töö sujuks meie kõigi jaoks valutult, oleme välja toonud mõned punktid, millest võiksime hoida kinni nii trennis kui ka trenniväliselt.

1. Klubiga liitumine: Igal uuel jalgpallisõbral on esimesed 4 nädalat võimalik jalgpallitreeningutega tutvuda tasuta (välja arvatud lasteaedade trennide puhul), peale mida on kõikidel huvilistel võimalik saada ametlikult klubiliikmeks täites noormängija ankeedi ja tasudes igakuiselt liikmemaksu.

NB! Liikmemaks on püsimaks, mida tuleb maksta igakuiselt lapse liikmeks oleku ajal (suvised maalkäigud ja reisimised ei ole vabastuseks).

2. Klubist lahkumine: Kui mingil põhjusel on laps otsustanud klubist välja astuda, oleks vaja sellest ette teatada vähemalt 1 kuu enne lapse loobumist.

06.11.2011 0483. Treeningud: 

  • Riietus treeningul: Sportlik riietus, mis vastab ilmale, on noorele jalgpallurile parim!
  • Lapse käitumine treeningul: Selleks, et treeningud oleksid lõbusad ja sujuksid mõnusas õhkkonnas, peavad noored jalgpallurid austama oma kuulamisega ja käitumisega nii treenerit kui ka trennikaaslasi.
  • Lapsevanematelt ootame: Usaldust oma lapse treeneri suhtes- ärme sega treeneri tööd, vaid laseme tal töötada klubis välja töötatud süsteemi põhjal ja jätame õpetussõnad treeneri lausuda.
  • Lastele kaasa elamine võistlustel: Alati on hea meel näha ja kuulda lapsevanemaid kaasa elamas, kuid ka see peaks jääma lihtsalt kaasaelamise piiridesse. Seega, las treenerile jääb juhendamine ja õpetussõnad!
  • Noorsportlase puudumine treeningult: Igal treeneril on treeningu ettevalmistamisel vaja ülevaadet laste arvust, kes trenni tulevad, seega laste puudumistest treeningult palume ette teatada (kõne, sms, email). Pikema puudumise kohta kirjalik teade.

4. Noorsportlase varandus:

  • Iga noor jalgpallur, kes võtab treeningule kaasa endale väärtuslikke asju, peab ise nende eest ka vastutama.
  • Lisaks peab noorsportlane trenni lõppedes enda tekitatud prügi endaga kaasa viima või ära viskama (nt tühjad joogipudelid).
  • Ebaolulised vidinad koju jätta!

Jalgpall südames!