FC Santose duubelmeeskonnal algab uus hooaeg

FC Santos II alustab oma järjekordset hooaega II liiga Põhja/Ida piirkonnas ja seda juba homme, kui Annelinna staadionil võõrustatakse Tallinn JK Piraajat. Eelvaate algavale hooajale tegi FC Santos II peatreener Taivo Idavain.

Duubelmeeskonna vajalikkust selgitab treener Taivo: “Eelkõige on duubelmeeskond lävepakuks nendele mängijatele, kes veel pole oma võimalust saanud esindusmeeskonnas end proovile panna ning loomulikult on II liiga hea koht, kus saada vajalik kogemus meeste vastu mängides. See on vajalik, et üleminek noorteklassist meeste vastu oleks sujuvam. Seega eelkõige tahame et meie noortel oleks, peale U17 vanust motivatsiooni jalgpalliga edasi tegeleda ja loomulikult tahame et nad teeksid seda FC Santoses.”

Meeskonna eesmärke väga kõrgeks Taivo ajada ei taha, “Ei taha väga ennustada, aga arvestades, et sel aastal on osad mängumehed juba 1 aasta meestega saanud mängida, ootan treenerina meeskonnalt lõpetamist vähemalt tabeli ülemisel poolele. See saab kindlasti oleme väljakutse, sest vanuse poolest oleme üks nooremaid ja kogenumatumaid meeskondi seegi aasta. Aga tööd on tehtud, nüüd on iseasi kas ise suudame selle väljakul ka realiseerida.”

Liiga koosseis on jäänud ühlaselt tugevaks, “Vaadates liigakooseisu ja regionaalsust, siis tuleb mõnus Ida-virumaa ja Tallinna vahet sõitmine. Eelmise aastaga võrreldes on kindlasti lahkunud paar väga tugevat meeskonda, aga uued tulijad on kindlasti ka näljased punktide järele. Liiga tuumik on sama mis igaaastaselt enam-vähem ja nagu aastad on näidanud, ei ole üheski mängus kindel, et punkte saad enne kui 90 min. mängitud. Seega tulemas on väga võitluslik ja sündmusterohke hooaeg.”

Loomulikult oodatakse ka pealtvaatajaid kaasa elama, “Siit ka üleskutse santoslastele, et leiaksite tee oma järelkasvumeeskonna mänge vaatama. Esimene mäng juba homme kell 13:00 Annelinna kunstmurustaadionil!”

Meeskonna koosseisust rääkides, siis leidub seal ka vanu tegijaid. Näiteks Alar Alve ja Robert Pluumi näol, samuti on nimekirjas ka Itaaliast pärit mängumees! FC SANTOS II koosseis tänavuseks hooajaks leitav SIIN.

 

 

 

 

Foto: http://jalkafoto.com/u-17-eliitliiga/u-17-eliitliiga-2017/fc-nomme-united-tartu-fc-santos-01-08-17/#gallery/4ba6c4e0f00b29f6fe6a65f6b2aefa68/62653