Fännide lemmik 2017 – Alex Meinhard

Möödunud nädalal jagasid rohkem kui 1500 inimest oma hääli, et välja selgitada tänavune “FÄNNIDE LEMMIK” auhinna saaja. Aastase vahega võitis selle endale noor ründetuus Alex Meinhard.

Tänavusel hooajal lõi punavalgete esindus Esiliigas 75 väravat ja nendest 22 läks Alexi arvele. Lisaks andis ta 17 resultatiivset söötu ja realiseeris 5 penaltit, mis on kogu liiga parim näitaja. 36 Esiliiga kohtumisest tegi Alex kaasa koguni 35 mängus ja lisaks 8 kohtumist U19 noortekoondise ning 2 kohtumist U18 noortekoondise eest.

Tänavune fännide lemmik võtab hooaja kokku

“Lõppenud hooaja alguses lootsime teistsugust tulemust, kui tabeliseis näitab. Niigi noorest koosseisust pudenesid hooaja jooksul mõned algkoosseisu mängijaid. Samas võimaldas tekkinud olukord ja hooaja keskel toimunud treeneri vahetus mitmele noorele mängijale Esiliiga kogemust, kes uues keskkonnas tõenäoliselt väga palju õppisid. Selle eest tuleb tänada nii meeskonnakaaslasi kui ka staff’i usalduse ja panuse eest.”

“Tahan kindlasti tänana ka kõiki toetajaid ja fänne, kes on kui dirigent orkestrile – annavad vajalikul hetkel õige noodi ehk jalgpalli mõistes ergutavad ja annavad energiat juurde. Platsil olles on see tuntav ja mõõnaperioodil vajalik. Seepärast olge olemas ja kui näete, et omadel hakkab kehvasti minema, andke „hoogu juurde“! Tänan kõigi mängijate nimel fänne kes toetasid meid lõppenud hooaja nõrkusehetkedel ja halbades ilmaoludes. Aitäh kõigile, kes tegid hääletamise põnevaks ja isiklikud tänusõnad neile, kes mulle hääle andsid!”

Jalgpall südames!