Esindusmeeskonnast kaks lahkujat

Kes Santose esindusmeeskonna viimaste mängude protokolle jälginud, siis kindlasti on silma jäänud mõne tavapärase mängija puudumine koosseisust. Praeguseks on selgunud, et meeskonnast lahkuvad kaitsja Dmitri Kutsarev ja väravavaht Allar Joandi.

Oma jalgpalli teekonda JK Merkuur-Juunioris alustanud ja hiljem Santose süsteemi üle tulnud Dmitri Kutsarev jätkab suure tõenäosusega oma karjääri Pärnu JK Vapruses. “Otsustasin meeskonda vahetada, kuna tahtsin enda jaoks uusi väljakutseid – ennast proovile panna uues keskkonnas. Olen väga tänulik kõikide inimestele nende toetuse eest,mis oli minu jaoks palliplatsil lisamotivatsioon. Väga loodan,et sellel hooajal Santos täidab oma eesmärke ning näitab rahvale ilusat jalgpalli.”

Dmitri tegi oma esimese mängu Santose esindusmeeskonna eest 2015. aastal olles 17 aastane. Alates sellest oli Kutsarev kindel esindusmeeskonna liige, kes kuulunud ka erinevatesse noortekoondistesse. Santos soovib Dmitrile edu uutel väljakutsetel!

Teiseks lahkujaks on tänavusel hooajal Suure – Jaani SK klubist liitunud väravavaht Allar Joandi, kellele kogunes punavalgete särgis Esiliigas 5 kohtumist, millest algkoosseisus 2 mängu. Lisaks terve rida mänge Santose duublemeeskonnas. Samuti oli tegu noortetreeneriga 2009 grupi juures.

“Oli väga põnev kogemus mängida ja treenida FC Santoses. See arendas mind mängijana, treenerina ja peamiselt just inimesena. Tegemist on väga professionaalse meeskonnaga, kus on väga hea personal ja väga head treenerid. Mängijad on noored, tahtejõulised, neil on visioon kuhu nad jõuda tahavad. Riietusruumis on hea olla – meeleolu on lõbus, samas professionaalne. Meeskond on selja taga ja toetav. Paraku enda elutempo ja teised kohustused seavad ka trenni tegemisele ja mängimisele omad piirangud. Uskusin, et see mõju on väiksem, kui ta tegelikult on – ja seetõttu lõpetan sellisel tasemel mängimise. Ma ei suuda teha asja poolikult, kui ma tean, et ma olen tegelikult rohkemaks võimeline. Ma tänan südamest neid, kes minusse uskusid, mind õpetasid ja mind toetasid. Aitäh fännidele – Teie annate väga palju juurde. Oli väga hea tunne olla kodumängul väljakul ja tunda seda toetust õhus elektrina.”

Santos soovib Allarile samuti edu ja uusi kordaminekuid!

Jalgpall südames!