Esindusmeeskonnal ja duubelmeeskonnal ees üliraske lõpusirge

FC Santose esindusmeeskond on Esiliigas raskes seisus, sest praeguse seisuga peab hooaega veel 2 mängu võrra pikendama ja minema üleminekumängudele. Teises liigas mängivat duubelmeeskonda päästaks liigasse püsima jäämine ainult ime.

Eelmisel nädalavahetusel pidid mõlemad võistkonnad tunnistama vastase paremust. Esiliigas kaotas Santose esindusmeeskond võõral väljakul ülinapilt 0:1 FC Elvale ja II liigas mängiv FC Santos II tunnistas JK Tammeka III paremust 1:4.

Esindusmeeskonna peatreener ütles peale kaotust Elvale, et tulemus polnud ebaaus: “Ütleme nii, et see 0:1 kaotus POLNUD ebaaus. Nende mängujuht tegi täpselt seda mida ta oskas ja tänu sellele koputati meile ära.  Täpselt selline on seis praegu… Läbi terve hooaja painab ründajate puudus, vigastused ja nüüd on osad mehed ka sõjaväe kohustusi täitmas. Meinhardi vigastus, Õiguse siirdumine Levadiasse ja Vidaja loobumine jalgpallist on jätnud oma jälje. Samuti Alve ja Aaviste saavad meid aidata episoodiliselt, Ausil ja Porilal ka vigastused kimbutamas… Porila peab kõvasti aega veetma ka metsas. Tänu sellele on Kõivastik ja Reinberg kõvasti mänguaega saanud, kuid kogenud kaitsjate vastu jääb stabiilsusest noortel meestel paraku veel puudu.”

Punavalged asuvad hetkel Esiliigas üleminekumängudele viival 8. kohal, kuid 7. koht on 2 punkti kaugusel. See koht endale saada on juba tuleval laupäeval, kui koduväljakul kohtme FCI Levadia U21 võistkonnaga. Mäng Annelinna staadionil algab kell 13:00