Esindusmeeskond võttis Tallinnast 3 punkti koju

FC Santose esindusmeeskond pidas eile õhtupoolikul Esiliiga 21. vooru kohtumise Flora II võistkonna vastu ning tagasi tuldi 3:1 võiduga. Kahe väravaga panustas Alex Meinhard ja ühe lisas Karl-Erik Vidaja.

Kaartiderohkes kohtumises nähti nii punast kaarti, kui ka penaltit mille Santose puurilukk Ermo Ojaste tõrjuda suutis. Kodumeeskond suutis küll 31. minutil kohtumist juhtima minna, kuid punavalged vastasid juba mõned minutid hiljem. Artur Aus kimbutas vastaste kaitsjaid, millest võideti palli ning 33.minutil tegi Meinhard seisuks 1:1. Alex oli täpne ka 38. minutil tehes seisuks 2:1. Lõppskoori vormistas 78. minutil Vidaja, kui oli väravavahiga 1vs1 silmitsi sattunud ja ründajalikult palli väravasse saatnud.

Liigatabelis tõstis see meid 7. kohale mööda Tallinna Levadia U21 võistkonnast. Esindusmeeskonna järgmine mäng toimub juba tuleval laupäeval kodus Tallinna Kalevi vastu. Mäng Annelinna staadionil algab kell 19:00.

Tallinna FC Flora U21 – Tartu FC Santos 1:3 (1:2)