Esindusmeeskond teenis Esiliigas esimese võidu

FC Santose esindusmeeskonna raske hooaja algus sai eile Annelinna staadionil natukene leevendust, kui lõpuks suudeti ka esimene võit teenida. Tulemusega 4:1 oldi paremad Keila JK meeskonnast!

Mängu esimene pool oli justkui külm dušš ja tundus, et taas ei taha asjad toimida. Keila suutis mängu 18.minutil kohtumist juhtima minna, kuid seekord Santose esindus taastus ja juba avapoolaja lõppedes oldi 2:1 eduseisus. Väravad Kristofer Reinbergilt ja Artur Ausilt. Teisel poolajal pandi veel juurde ning Ander Voolu ja Karl Rudolf Õiguse lisa väravad tõid kokkuvõttes 4:1 võidu.

Santose järgmine Esiliiga kohtumine on juba tuleval neljapäeval võõrsil Rakvere Tarvaga. Mäng Rakvere kunstmurul algab kell 19:00.

Tartu FC Santos – Keila JK 4:1 (2:1)
41. Kristofer Reinberg, 45. Artur Aus, 58. Ander Vool, 77. Karl Rudolf Õigus – 18. Martin Uusla

Hoiatused: 23. Tiit Tikenberg, 56. Braien Kaldoja
Mänguolud: +13, päikesepaisteline ilm; kunstmuru heas seisukorras.