Esindusmeeskond kohtub linnarivaaliga

Annelinna staadionil näeb üht korralikku Esiliiga maiuspala, kui avavoorus külmakraadide tõttu edasi lükatud kohtumine FC Santose ja JK Welco toodi just 7.juuni peale. 

Kahte võistkonda lahutab Esiliiga tabelis hetkel 3 puntki – JK Welco 18 punkti ja FC Santos 15 punkti. Eelmisel hooajal kohtuti 4 korral ning punavalged väljusid sellest kahe viigi ja kahe võiduga. Tänavuseks hooajaks on muutunud mõlema meeskonna koosseis ja Welcol on ka uus peatreener, kelle käe all on näidatud kõvasti organiseeritumat mängu.

Santose peatreener Janar Sagim: “Kahjuks jäi meie 2018 hooaja avamäng linnarivaaliga ära. Nüüd on ilm 50 kraadi soojem ja sellevõrra on ka pingeid rohkem õhus. Mõlemad satsid vajavad punkte nagu õhku. Welco on võrreldes eelmise hooajaga just kaitsesse kindlust ja kogemust juurde saanud meie oleme rünnakul natuke järgi andnud. Peame ennast võitluseks valmis panema, Welco on valmis lihtsalt antud ruumi ära kasutama.”

Welco peatreener Yusuf Erdogan: “See mäng Santose vastu saab olema eriline, kuna jagame päris tihedalt treeningplatse ning mõlema tiimi mängijad tunnevad üksteist üsna hästi ning mõned on omavahel ka sõbrad. Klubide vahel on head suhted ja seega oleme ootusärevuses, et nende vastu mängida. Pole kahtlustki, et Santos on andekate ja heade tehniliste oskustega noor meeskond, kes vajas oma mängu leidmiseks veidike aega. Liigatabel ei peegelda hetkeseisu adekvaatselt ning Santos on mängu favoriidiks. Olen kindel, et nad on hooaja lõppedes liigatabeli esimeses otsas.”