Esindusel ees viimane mäng enne suvepausi

FC Santose esindusmeeskond peab peast pühkima eelmisel neljapäeval saadud valusa 1:2 kaotuse JK Welco vastu, sest juba täna tuleb koduväljakul võõrustada FC Elva meeskonda.  

Peatreener Janar Sagim tunnistas, et peale Welco mängu said mehed natukene seedida ja esimene jutuajamine toimus alles esmaspäeva õhtupoolikul. “Ütleme nii, et ülisuur tahe Welcot võita pärssis tulemust… see lõi noore meeskonna natukene verest välja. Igatahes ma usun, et jutuajamisest meestega oli kasu ja täna tunnen ka mina isiklikult ennast kindlamalt.” Samuti loodab Sagim, et fännid aitavad rasketel hetkedel “Midagi ei ole teha, fännid peavad ka meil natukene kätt hoidma, eriti kui ei lähe päris nii nagu loodame!”

FC Elva sai möödunud laupäeval suure 1:8 kaotuse Maardu Linnameeskonna vastu ja Sagim teab, et seda enam Elva meeskond täna ka pingutab “Olen meestele ka öelnud, et pärast suurt pakki võtab meeskond ennast järgmiseks mänguks korralikult kokku. Keila JK vastu me need vitsad saime!”

Elva peatreener Veiko Haan: “Peame minema viimasele mängule enne puhkust väga hea keskendumisega. Sest vaatamata tabeliseisule ei ole FC Santos meist grammigi nõrgem. Parema tulemuse saab see võistkond, kes rohkem endast annab.”

Liitu facebooki üritusega siit.

 

 

 

 

 

 

 

 

Foto: Riinu Liis Lajal