Esindus tahab pühapäeval hooaja lõpetada

FC Santose esindusmeeskonnal seisab pühapäeval ees Esiliiga viimase vooru kohtumine ja seda II koha kindlustanud FC Flora U21 võistkonnaga. 

Pühapäevasele mängule minnakes selge sihiga – võtta võimalikult palju punkte ja vältida üleminekumängudele kukkumist. Teatavasti on võitlus 6.-8. kohal paiknevate võistkondade vahel tihe ja neid lahutab vaid 1 punkt.

Kui varasematel aastatel oleme olnud Florale üsna ebamugavad vastased, siis tänavu pole nende käest veel punkte võtta suudetud. Näiteks eelmises Esiliiga voorus suutis Flora U21 võtta 5:0 võidu Maardu Linnameeskonna üle ja see näitab florakate väga head taset.

Erinevalt JK Tallinna Kalev U21 võistkonnast ja JK Welcost on punavalgetel pühapäeval kasutada koduväljaku eelis ja oma fännide toetus. Liiga palju kollaseid kaarte on kogunendud Dmitri Kutsarevile ja Ander Voolule ning seega saavad need mehed pühapäeval aidata vaid moraalselt.

Peatreener Janar Sagim enne mängu: “Flora U21 on ainus võistkond, kelle vastu me pole sellel aastal punkte teeninud. Oleme neile eelnevatel aastatel ebamugav vastane olnud, siis sellel aastal on selle vältimiseks kõigis kolmes mängus meile korralik muskel vastu pandud. Peame ka seekord olema valmis Premium liiga meeste mänguisu ära võtmiseks.”