Esindus sõidab külla Tallinna Levadia U21 võistkonnale

Möödunud nädalavahetusel peeti koondismängude tõttu liigamängudest pisike paus ja Esiliiga naaseb käesoleval nädalal. Santose esindusmeeskonna jaoks tähendab see sõitu Tallinnasse, et kohtuda Levadia U21 võistkonnaga. 

Tänavune hooaeg pole punavalgetele olnud kergemate killast. Praeguse punktisaagiga mehed kindlasti rahul ei ole ja järele jäänud hooaja jooksul tahetakse asja parandada. Kui tundus, et meestel on minek minemas paremaks ja võeti kodus punkte Flora U21 võistkonna vastu ning suur võit FC Elva vastu, siis viimased 2 mängu on tulnud tunnistada Maardu 2:6 ja Tallinna Kalevi 1:2 paremust.

Santose keskväljamootor Ander Vool enne mängu: “Viimased mängud on meile pettumust valmistanud. Loodan, et koondisepaus tuli meile õigel ajal ja saime natuke jõudu juurde. Levadia duubel on kõva pähkel meie jaoks alati olnud, aga praeguses seisus on kolm punkti hädavajalik.”

Liigatabelis on Santos ja Levadia U21 nagu “sukk ja saabas”. Kord on üks peal ja kord teine. Hetkel hoiavad punavalged 17 punktiga 8. kohta ja Levadia U21 18 punktiga 7. kohta. Seega on Santosel võidu korral võimalus tabelikohta koha võrra parandada.

 

Tallinna FC Levadia U21 – Tartu FC Santos
Kuupäev: 17.06.2017
Kellaaeg: 19:00
Staadion: Maarjamäe staadion – Kose tee 4, Tallinn
Väljakukohtunik: Dmitri Kirilov
Abikohtunikud: Marto Kiisk, Erkki Seinre
Inspektor: Aleksik Taurafeldt
Kohtunike vaatleja: Aleksik Taurafeldt

Foto: www.jalkafoto.com

Jalgpall südames!