Esindus – ja duubelmeeskonnal ees otsustavad mängud

FC Santose esindusmeeskonnal on ees viimane ring Esiliigas ja seega ka lähikonkurentidega viimased mängud ees ootamas. Sama ootab ees ka II liigas mängivat FC Santos II võistkonda, kellel hooaja lõpuni pidada 7 kohtumist. 

Esindus tahab pääseda üleminekumängudest, Elva hakkab kandadele astuma

Santose esindusmeeskonnal jääb hooaja lõpuni pidada koguni 9 kohtumist. Selle ajaga on võimalik ka terve hunnik punkte koguda ja asjad vägagi positiivseks pöörata. Järgmine mäng eesjuba LAUPÄEVAL võõrsil Tallinna FC Levadia U21 võistkonnaga, kes asub 7. kohal ja 5 punkti kaugusel. Punavalged siis hetkel 8. kohal ja kindlasti lisab põnevust ka FC Elva, kes eilse võiduga JK Welco üle jääb punavalgeid jällitama nüüd vaid 6 punkti kaugusele.

TALLINNA FC LEVADIA U21 – FC SANTOS 09.09.2017 / Maarjamäe staadion / kell 16:00

“Duubelvõistkondadega alati see närvikõdi, et ei tea mis koossesiuga vastu tullakse.” rääkis treener Sagim enne mängu.
“Pausieelses mängus lasime enne suuremaid riske võtmist ühe vea sisse ja sealt jäime kaotusseisu. Aga kui suudame paremini realiseerida, siis on levadia jõukohane vastane, võimalusi meil kindlasti tekib.”

FC Santos II karastab noori ja tahab samuti liigasse püsima jääda

II liigas mängiv Santose duubelmeeskond hoiab oma liigas 14 võistkonna hulgas 10. kohta. Kuid meeskonna põhieesmärki kannab ikkagi noorte ettevalmistamine meestejalgpalliks. Selgelt ollakse keskmise vanuse järgi liiga kõige noorem sats. Otseselt liigasse tulemust tegema ei minda, kuid vajadusel võetakse appi kogenumad mängijad, et kindlustada liigasse püsimajäämine. Hooaja lõpuni jääb 7 mängu ja järgmine neist ootab ees juba pühapäeval, kui kodus võetakse vastu tabeli “punane latern” Kohtla-Järve JK Järve II võistkond. Kindlasti loodetakse sealt võtta 3 punkti ja kindlustada koht liigas ka järgmiseks hooajaks.
FC Santos II – Kohtla – Järve JK Järve II 10.09.2017 / Annelinna staadion / kell 13:00

LIITABEL