Esindus- ja duubelmeeskond läksid suvepausile viigipunktidega

Jalgpalli MM on algamas ja sellega koos peetakse Eesti Meistrivõistlustest väike suvepaus. Enne pausile minekut teenisid Santose esindusmeeskond ja ka duubelmeeskond liigatabelisse juurde viigipunktid.

Santose esindusmeeskond pidas enne suvepausi Esiliiga 17.vooru kohtumise FC Elva vastu ning Annelinna staadionil peetud mängus lepiti 1:1 viiki. Vastaste poolel avas mänguskoori 75.minutil Jürgen Kuresoo, kuid punavalgete poolel viigistas skooris 79. minutil vanameister Alar Alve.

12. juunil kell 19 Tartu Annelinna kunstmurustaadionil

Tartu FC Santos – FC Elva 1:1 (0:0)
79. Alar Alve – 75. Jürgen Kuresoo

Hoiatused: 27. Alar Alve, 40. Karl Markus Kõivastik, 69. Andree Porila, 89. Joonas Kartsep – 59. Karl Bussov
Mänguolud: +16, pilves ilm; kunstmuru heas seisukorras
Pealtvaatajaid: 110
Peakohtunik: Toomas Nõmmiste
Abikohtunikud: Sander Sepp, Petteri Schultz

Santos: Rasmus Kriisa, Alar Alve, Mark-Oskar Arst (59. Joonas Kartsep), Kaarel Kallandi, Karl Markus Kõivastik (83. Rainer Jeeret), Kenn Laas, Artur Laks, Joonas Luts, Frederik Pelska (64. Oskar Meus), Andree Porila, Karl Rudolf Õigus.
Varus: Rainer Jeeret, Joonas Kartsep, Georg Koros, Oskar Meus, Mallor Pihu, Kristofer Reinberg, Markus Sossi.

Elva: Arvo Käkk, Rando Kuus (86. Henri Härm), Veiko Kütt, Karl Bussov, Mihkel Kuresoo, Raido Kuus (56. Deniss Samoilov), Andris Altsaar (75. Hans-Hendrik Karro), Paul-Feliks Frei, Jürgen Kuresoo, Ats Joandi, Veiko Maidla (77. Nikita Karasjov).
Varus: Karl Kruus, Naatan Siimeon Tamm, Hans-Hendrik Karro, Deniss Samoilov, Nikita Karasjov, Remi Kõivik, Henri Härm.

Viigipunktiga läks puhkama ka duubelmeeskond

Möödunud pühapäeval pidas oma viimase mängu enne pisikest suvepuhkust ka II liigas mängiv FC Santos II, kes võõrustas Annelinna staadionil Tartu JK Tammeka III võistkonda. Esimese poolaja lõpuminutil viis Mark Oskar Arst punavalged 1:0 juhtima, kuid teisel poolajal viigistas külaliste poolelt Frederik Mathias Helm penaltist mänguseisuks 1:1 ja sellega ka kohtumine lõppes.

10.juuni kell 16:00, Annelinna staadion
Tartu FC Santos II – Tartu JK Tammeka III 1:1 (1:0)
45′ Arst – 59′ Helm (pen*)

FC Santos II: Samoldin, Pihu, Salu, Sossi, Luiv, Heinakroon, Zukker, Arst, Jeeret, Pärli, Tuul
Vahetusest sekkusid: Toomemägi, Püvi, Pärn, Nava