Esimene päris kodumäng pühapäeval

FC Santose esindusmeeskonnal seisab pühapäeval ees kolmas järjestikkune Esiliiga kohtumine ja seekord saame seda teha kodusel Annelinna staadionil, vastaseks Tallinna Kalev U21.

Punavalgete esindus pole kahe esimese liigamänguga väravat löönud ja seda peatreener Janar Sagim tahab pühapäeval kindlasti muuta:”Ühtpidi jah, pole veel suutnud liigahooajal vastase väravalukku lahti muukida, aga samas pole ka vastasele väravalöömisvõimalusi kingitud. Suudame vastase värava all tekitada ohtlikke olukordi, siiani on resultatiivsus jäänud otsustava söödu või löögi kvaliteedi taha. Tegeleme asjaga ja oleme vastase kolmandikul Kalevi vastu otsustavamad ja enesekindlamad.”

Tallinna Kalev U21 pole ise samuti kahe esimese mänguga väravat lüüa suutnud, kuid nad ei ole ka endale ise sisse lasknud. Tehtud on 0:0 viigid Rakvere Tarva ja FC Elvaga. Liigatabelis annab see hetkel 2 punktiga 6. koha, FC  Santos on 1 punktiga 7.kohal.

Santose keskkaitsja Kevin Märtmaa enne pühapäevas mängu: “Esimesest mängust kaotus, teisest viik. Ei jää muud üle, kui kodupubliku ees kolmandast mängust võit võtta. Mäng FCI Levadia U21 vastu näitas, et oleme valmis 90 minutit võitlema, nüüd tuleb see püss paukuma saada ja ka ise väravatearve avada.”