Esiliiga viib Santose esinduse pealinna

FC Santose esindusmeeskond sõidab täna peale lõunat Tallinnasse, et Esiliiga III voorus vastamisi minna Tallinna FCI Levadia U21 võistkonnaga. Kui punavalgete esindus alustas minimaalse kaotusega FC Elva vastu, siis Levadia U21 tegi 2:2 viigi Flora U21 võistkonnaga.

Peatreener Janar Sagim enne mängu: “Levadia peaks sellel aastal olema üks Esiliiga medalinõudlejatest. Füüsiliselt väga tugev sats, seega 1vs1 olukordades tuleb erilist sisu näidata. Elva andis meile esimeses mängus võitluslikkuse kohalt hea õppetunni, nüüd tuleb ise samamoodi musklit näidata. Kuigi peame 2 eelmise mängu algkoosseisumeest välja vahetama, on pingilt head täiendused võtta. Kui Elva oli kodutöö eeskujulikult ära teinud, siis nüüd Levadial kindlasti raskem. Vastase kolmandikul on Meinhardi puudumisel kindlasti teised liikumised!”

Ander Vool: “Hooaeg ei alanud päris nii nagu me lootsime ja tahtsime. Nüüd tuleb sellest avavooru mängust kiiresti üle saada, et FCI Levadia U21 võistkonnale korralik lahing anda. Levadia näol on tegemist ühe tugevaima satsiga liigas ning nendega kerge ei saa olema. Võrreldes eelmise mänguga peame oma ründetegevust parandama ja kui seda suudame, siis kolm punkti sellest mängust pole võimatu ülesanne.”

09.03.2018 kell 13:00, Maarjamäe staadion

FCI Levadia U21 – FC Santos Tartu
Foto: www.jalkafoto.com