Eesti U19 koondis alustab Balti Turniiri, Soomets koondises

Eesti noormeeste U19 koondis alustab täna Soomes Balti turniiri ja võistkonna koosseisu kuulub ka värskelt Sampdorias testimas käinud Santose kasvandik Markus Soomets.

Täna kell 14 algavas mängus Valkeakoski Tehtaan kenttä staadionil on meie vastaseks Leedu. Homme kohtume samal ajal ja väljakul Lätiga ning viimasel mängupäeval, 10. juunil kõlab avavile mängus Soomega kell 13 Helsingi Sonera staadionil. Soome – Eesti mängust on võimalik vaadata ka otsepilti aadressil http://huuhkaja.tv/.

Eesti U19 koondis:

Väravavahid
Ingmar Krister Paplavskis (17.05.1999) – Tallinna FC Flora
Henri Perk (14.10.1999) – Nõmme Kalju FC

Kaitsjad
Artjom Davõdov (04.03.1999) – JK Sillamäe Kalev
Freddie Heinmaa (22.11.1999) – Tallinna FC Flora (laenul Tabasalu JK-st)
Marko Lipp (19.03.1999) – Tallinna FC Levadia
Mairo Miil (15.02.2000) – Tallinna FC Flora
Kristen Niilop (06.07.1999) – FC Nõmme United
Kermo Pihelgas (08.11.1999) – Nõmme Kalju FC
Alex Roosalu (04.05.1999) – Tallinna FC Levadia
Artjom Rõžkov (28.08.1999) – FCI Tallinn
Jako Kariste (21.05.1999) – Läänemaa JK/Tallinna FC Flora (mängijaõigused Läänemaa JK)

Poolkaitsjad ja ründajad
Kristjan Kask (05.07.1999) – Tallinna FC Flora
Mark Anders Lepik (10.09.2000) – Tallinna FC Flora (laenul Saku Sportingust)
Markus Lokk (18.02.1999) – Tallinna FC Levadia
Nikita Makarov (19.02.2000) – FCI Tallinn
Artjom Ostrovski (24.05.2000) – FCI Tallinn
Markus Poom (27.02.1999) – Tallinna FC Flora
Oliver Rass (25.05.2000) – Tallinna FC Flora
Rasmus Saar (02.03.2000) – Tallinna FC Flora
Markus Soomets (02.03.2000) – Tartu FC Santos
Erik Sorga (08.07.1999) – Tallinna FC Flora
Enrico Veensalu (19.08.1999) – Pärnu JK Vaprus

Peatreener: Lars Hopp
Abitreener: Joel Lindpere
Väravavahtide treener: Aiko Orgla
Füsioterapeudid: Martin Seeman, Raiko Karpov
Mänedžer: Raily Anter

Foto: Jana Pipar/EJL

Allikas: http://jalgpall.ee/koondis/1/uudised/u19-koondis-alustab-tana-soomes-balti-turniiri-n12065