Duubelmeeskond alustas Väikeseid Karikavõistluseid võiduga

FC Santos II meeskond osaleb tänavu võistlussarjas, millel nimeks Väikesed Karikavõistlused. Mõeldud on see just klubidele, kes ei mängi Esiliigat ega ka Premium Liigat.

II liigas mängiv FC Santos II loositi 1/32 finaalis vastamisi FC Toompea võistkonnaga. Aastaid tagasi tuntuid poliitikuid täis olnud FC Toompea mängib hetkel IV liigas Põhi/Lääne piirkonnas, kus asutakse peale esimest mänguvooru 2. kohal.

Kogu eilne mäng kulges tugevalt FC Santos II tempos. Avapoolajal suudeti väravale suhteliselt vähe ohtlik olla ja seega 0:0 seisul puhkama ka mindi. Teisel poolajal pandi rünnakul natukene juurde ning võimalusi hakkas üksteise järel ka tulema. Mängu 60. minutil viis noor äärekaitsja Even Luiv punavalged lõpuks 1:0 juhtima, kui terav tsenderdus otse tee väravasse leidis. Edasi kadusid justkui pinged ja Santose poolelt skoorisid veel Kennert Zukker, Tauno Saareleht ja vanameister Alar Alve. Kokkuvõttes 4:0 võit ja koht Väikeste Karikavõistluste 1/16 finaalis.

18.04.2018 kell 19:00, Tartu Annelinna kunstmurustaadion
TARTU FC SANTOS II – FC TOOMPEA 4:0 (0:0)

Väravad: 60’Even Luiv, 62′ Kenner Zukker, 73′ Tauno Saareleht, 83′ Alar Alve

Koosseis: Ojaste, Salu, Maasen, Luiv, Heinakroon, Jeeret, Zukker, Pärli, Toomemägi, Alve, Pilli

Vahetusest sekkusid: Tomson, Pajula, Saareleht, Püvi, Hindriksoo